Konstrukcje ze stali

Wśród konstrukcji wykonanych ze stali pojawiają się tunele foliowe do profesjonalnych upraw wielkopowierzchniowych, tunele foliowe hobbystyczne oraz ich elementy, hale namiotowe, namioty garażowe i magazynowe. W ofercie znajdują się zarówno konstrukcje o standardowych wymiarach, jak i obiekty projektowane na zamówienie.

Producent

Struktury z rur i profili

Stal to jeden z najbardziej wytrzymałych materiałów stosowanych w przemyśle. Stal Impex Sp. z o.o. od ponad dwóch dekad dostarcza na rynek krajowy i zagraniczny rury, profile i kształtowniki. Będąc producentami, a zarazem użytkownikami obiektów wykonanych ze stali, w pełni rozumiemy potrzeby naszych Klientów.

Oferta

Konstrukcje ze stali ocynkowanej ogniowo

Oferujemy zarówno konstrukcje wykonane z rur cynkowanych, jak i ocynkowanych metodą ogniową. Obie metody gwarantują trwałość elementów stalowych i ich mniejszą podatność na korodowanie wynikające z działania wilgoci oraz warunków atmosferycznych.

Produkcja

Wykonujemy na zamówienie:

  • stelaże profesjonalnych tuneli foliowych
  • hale magazynowe i garażowe
  • namioty magazynowe i garażowe
  • bramy i ogrodzenia
  • tunele foliowe do upraw hobbystycznych
  • akcesoria do tuneli foliowych, hal i namiotów

Stal Impex

W biznesie od 1997 r.

Wieloletnie doświadczenie, wysoka jakość komponentów, a także wykwalifikowana kadra to gwarancja, że każda konstrukcja sygnowana logiem Stal Impex jest solidna i wytrzymała. Podczas tworzenia każdej konstrukcji wykorzystujemy wysokiej jakości stal, całkowicie rezygnując z wykorzystanie elementów o wątpliwej jakości. Dzięki temu otrzymujemy trwałe struktury, która można eksploatować przez lata.

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.