Profesjonalna obróbka komponentów stalowych? Powinieneś wykonać ją w Stal Impex!

Profesjonalna obróbka komponentów stalowych? Powinieneś wykonać ją w Stal Impex!

Mogłeś o tym nie wiedzieć, ale nasza firma specjalizuje się nie tylko w produkowaniu najwyższej klasy elementów stalowych. Wyspecjalizowaliśmy się także w profesjonalnej obróbce komponentów bijących rekordy popularności w ostatnich latach. Przedstawiamy Ci wszystkie nasze usługi, które umożliwią Ci dopasowanie wyrobu pod konkretne zastosowanie. Sprawdź o czym mówimy!

Oferujemy szerokie spektrum obróbki stali. Prezentujemy wszystkie nasze usługi

Wśród najpopularniejszych form obróbki stali jednym tchem można wymienić technologie cięcia laserami trójwymiarowymi, gięcie profili stalowych czy chociażby cynkowanie ogniowe. Każda z tych metod pozwala na dowolne personalizowanie zamówień oraz zwiększanie funkcjonalności komponentów. To cechy poszukiwane przez współczesnego Klienta. W przypadku pracy laserem 3D mamy do czynienia z obróbką przestrzennych oraz płaskich elementów. Wykorzystuje się ją przeważnie w sytuacji, gdy zachodzi potrzeba skracania lub wykonania otworów w rurze, profilu czy pręcie. Świadczymy również gięcie rur oraz profili CNC, które polega na bezpiecznym zmienianiu kształtu wyrobu. Cynkowanie ogniowe natomiast jest sposobem na ochronę przed korozją. Specjalna powłoka zwiększa wytrzymałość produktu o kilkadziesiąt lat!

Doświadczenie, profesjonalizm i troska o zadowolenie Klienta. Tym cechuje się Stal Impex

Dlaczego wszystkie wyżej wymienione czynności warto wykonać właśnie u nas? Odpowiedź na takie pytanie jest bajecznie prosta. Zespół stworzony przez Stal Impex to grupa doświadczonych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Doskonale znamy realia branży oraz wymagania każdego z naszych Klientów. Ważnym aspektem będzie także sposób świadczenia usługi. W trosce o maksymalne zadowolenie zleceniodawców, sięgamy wyłącznie po sprawdzone i nowoczesne maszyny. Jedną z nich jest giętarka CNC, a każdy taki sprzęt gwarantuje nam najwyższy poziom precyzji realizowanych usług.