Rury stalowe w przemyśle meblarskim. Z naszych prefabrykatów powstają eleganckie, niezawodne sprzęty

Rury stalowe w przemyśle meblarskim. Z naszych prefabrykatów powstają eleganckie, niezawodne sprzęty

Każdy producent mebli musi troszczyć się o swoją renomę. Wymagania konsumentów stale rosną, coraz częściej mogą pozwolić sobie na nieco większy wydatek, aby zaopatrzyć się w akcesoria najwyższej klasy. Stworzenie takiego wyposażenia wymaga zastosowania materiałów o odpowiednich parametrach technicznych. Dokładnie takie elementy Stal Impex dostarcza swoim Partnerom handlowym.

Parasole ogrodowe o stalowej konstrukcji stają się jeszcze trwalsze dzięki cynkowaniu ogniowemu

Korzystają z nich zarówno odbiorcy indywidualni, jak też właściciele rozmaitych obiektów wypoczynkowych czy lokali gastronomicznych. Idealny parasol powinien zachowywać stabilność nawet w trudnych warunkach pogodowych, zajmować jak najmniej miejsca po złożeniu, a także umożliwiać swobodne manipulowanie położeniem czaszy. Równie mile widziana będzie waga, pozwalająca na sprawne przestawienie mebla w razie potrzeby.

Produkowane przez Stal Impex profile oraz rury stalowe doskonale nadają się do produkcji takich parasoli. W naszym parku maszynowym jesteśmy w stanie stworzyć elementy o dowolnej grubości, przekroju i wykończeniu. Profesjonalna kalibracja nie stanowi żadnego problemu – możemy dokładnie zrealizować w zasadzie każdy projekt i dostarczyć części gotowe do złożenia mebla.

Z odpowiednio obrobionych profili oraz rur stalowych powstają także całkiem komfortowe krzesła czy stoły

Możliwości naszych zakładów są znacznie większe. Na koncie Stal Impex znajduje się mnóstwo różnorodnych realizacji: od podstawowych elementów konstrukcyjnych mebli po precyzyjnie wykonane elementy złączne. Dzięki odpowiednio obrobionym rurom stalowym finalne produkty charakteryzują się znacznie zwiększoną żywotnością oraz odpornością na wpływ zjawisk atmosferycznych. Dlatego w przypadku mebli outdoorowych zalecamy zamawianie części ocynkowanych – warstwa ochronna zachowuje swoje właściwości nawet przez pół wieku! Więcej szczegółowych informacji udzielą konsultanci Stal Impex, zatem zapraszamy do kontaktu w dogodnie wybranym terminie.