Logotyp producenta Stal Impex

Rury, profile stalowe

Gatunki stali, używanej do produkcji:

DC01, DD11, S235, S355, DX51D, S220GD, S250GD, S350GD, S320GD; E195, E275, E355, E320, E370, E420, DOCOL, H260LA; H300LA; H340LA

Przekroje rur i profili, jakie oferujemy:

okrągłe, kwadratowe, prostokątne, płaskoowalne, półowalne, elipsy, trójkątne, specjalne.

Grubość ścianki i średnice rur stalowych:

od 0,7 mm do 3,0 mm

Φ od 14 do 76,1 mm

Rury i profile

Oferta Stal Impex

Nasze produkty są zgrzewane, wykonane ze stali gorącowalcowanej, zimnowalcowanej lub ocynkowanej. Szeroki asortyment produktów sprawia, że znajdują one zastosowanie w każdej dziedzinie przemysłu. Znajdują zastosowanie m.in. w branży:

    • budowlanej – elementy i stelaże konstrukcji, przęsła ogrodzeniowe, bramy
    • telekomunikacyjnej – maszty, słupy oświetleniowe
    • drogowej – poręcze, bariery, balustrady
    • meblowej – instalacje, konstrukcje oraz szkielety (regały magazynowe, krzesła, ławki, szafy, biurka, itp.)

Rury stalowe okrągłe

Rury stalowe okrągłe

Ø 14 – 76 mm

Rury stalowe płaskoowalne

Rury stalowe płaskoowalne

30×10 – 60×30 mm

Rury stalowe kwadratowe

Rury stalowe kwadratowe

12×12 – 60×60 mm

Rury stalowe półowalne

Rury stalowe półowalne

30×10 – 40×30 mm

Rury stalowe trójkątne

Rury stalowe trójkątne

56×34 mm

Rury stalowe prostokątne

Rury stalowe prostokątne

20×10 – 80×40 mm

Elipsy

Elipsy stalowe

30×15 – 41×15 mm

Producent rur i profili stalowych

Wykonujemy rury i profile stalowe o wielu zastosowaniach. Sprawdź nasz katalog!

Każde zamówienie na profile stalowe traktujemy indywidualnie. W zależności od potrzeb Klienta, możemy zaproponować profil stalowy ze stali niskowęglowej, konstrukcyjnej, o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, ocynkowanej i nie tylko. Nasi eksperci z chęcią przedstawią pełną ofertę i doradzą w wyborze. Jako producent rur stalowych, dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym (nasza hala produkcyjna znajduje się w miejscowości Gorlice). To w nim odbywa się produkcja rur stalowych i innych wyrobów ze stali, sprowadzanej z najlepszych hut. Cena profilu stalowego jest ściśle związana z wybranym gatunkiem stali i specyfikacją: rura stalowa ocynkowana, z usuniętą wypływką wewnętrzną na szwie, profil ze szwem – każdy wyrób wymaga bowiem innej obróbki. W celu poznania szczegółów, polecamy przejrzeć katalog rur stalowych, dostępny na naszej stronie. Można w nim znaleźć dokładny opis oferty dla przemysłu, w tym m.in.: profile ocynkowane i rury stalowe ze szwem. Nasza firma Stal Impex to producent z wieloletnim doświadczeniem, stawiający na jakość i precyzję wykonania.

Produkcja profili i rur stalowych ze stali pierwszego gatunku. Poznaj ofertę Stal Impex

Tworzone przez nas stalowe rury oraz profile powstają na pięciu liniach produkcyjnych. Posiadamy na stanie znaczne ilości stali w kręgach w różnych gatunkach, nasz magazyn jest wypełniony typowymi rurami oraz profilami. Dzięki temu możemy zapewnić szybką realizację zamówień, również tych skomplikowanych. Jako producent rur stalowych, gwarantujemy najwyższą jakość. Co więcej, cena profili stalowych pozostaje u nas przystępna, a Klienci mogą liczyć na bezpłatne doradztwo i pomoc w doborze odpowiednich rur. Siedzibą naszej firmy jest Krosno, natomiast własny zakład produkcyjny posiadamy nieopodal, w mieście Gorlice. Każda rura stalowa oraz stalowe profile od Stal Impex to pierwszorzędne wyroby, spełniające wszelkie normy. Wykonujemy rury stalowe ocynkowane, ze szwem i inne, w dowolnych kształtach: od okrągłego, aż po kształty specjalne. Jeśli interesuje Cię cennik rur stalowych i profili, skontaktuj się z naszym przedstawicielem. Przygotujemy indywidualną wycenę, uwzględniającą rodzaj, a także ilość zamówionych wyrobów ze stali. Zapraszamy do współpracy na korzystnych warunkach!