Cięcie laserem rur i profili

Wśród usług, świadczonych w firmie Stal Impex, nie mogło zabraknąć tej, związanej z kompleksową obróbką rur i profili. Poszerzyliśmy ofertę o cięcie laserem 3D, przeprowadzane przy użyciu najnowocześniejszych wycinarek. Procedura przebiega w pełni bezpiecznie, a my możemy nadzorować każdy etap prac. Cięcie profili laserem zapewnia duże spektrum możliwości produkcyjnych: tniemy elementy konstrukcji stalowych o różnych parametrach. Laser 3D pozwala nam spełnić najwyższe oczekiwania jakościowe i otrzymać precyzyjnie ukształtowaną stal. W ramach cięcia laserem przeprowadzamy takie prace, jak otworowanie profili – również pod kątem, przestrzegając wyśrubowanych norm bezpieczeństwa. Procedura pozwala otrzymać rury, znajdujące zastosowanie niemal w każdym sektorze przemysłu, szczególnie w meblarskim. Zlecając nam cięcie laserowe profili i rur, zyskujesz gwarancję terminowo wykonanej, profesjonalnej usługi. Wyróżniają nas: przystępna cena i znakomite osiągi w zakresie precyzji.

Cięcie laserowe rur stalowych i profili

Nowa technologia obróbki metalu

Szerokie możliwości, jakie daje nam laser 3D, pozwalają znacznie usprawnić proces obróbki konstrukcji stalowych. W związku z tym, cięcie rur i profili przebiega płynnie, z zachowaniem doskonałej precyzji. Jesteśmy w stanie nie tylko wykonać pożądane cięcia, ale również trwałe łączenia i otwory o dowolnym kształcie. Tak zwane otworowanie profili ma duże znaczenie w produkcji m.in. mebli i komponentów maszyn. Dzięki technologii laserowej 3D, może być wykonane szybko i dokładnie. Warto zaznaczyć, że siedzibą firmy Stal Impex jest Krosno, natomiast cięcie laserowe przeprowadzamy w Gorlicach.

Usługa

Laserowe cięcie profili i rur

Jako producent rur i profili ze stali, oferujemy przystępny cennik usług, w zakresie ich obróbki. U nas cena cięcia laserem 3D jest konkurencyjna, zawsze ustalana indywidualnie z Klientem, na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej. W Stal Impex od ponad 23 lat stosujemy niezawodną technologię, przy pomocy której możemy osiągnąć czyste cięcie rur stalowych i pełną powtarzalność elementów. Zlecenia realizujemy w optymalnym czasie, wynikającym ze złożoności konstrukcji. Co więcej, powierzając naszym specjalistom cięcie laserem rur i profili, możesz uzupełnić usługę np. o malowanie proszkowe. Jesteśmy gotowi przygotować ofertę, ściśle odpowiadającą Twoim potrzebom. Poznaj cennik, obejmujący laserowe cięcie profili i rur, kontaktując się z nami e-mailowo lub telefonicznie.

Kontakt

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.