Design i funkcjonalność. Możliwości cięcia stali laserem 3D wykorzystujemy do maksimum

Design i funkcjonalność. Możliwości cięcia stali laserem 3D wykorzystujemy do maksimum

Nawet najlepsza gatunkowa stal byłaby bezużyteczna, gdyby obróbka surowca przebiegała w nieprawidłowy sposób. Dlatego w Stal Impex zawsze starannie dobieramy stosowane metody do parametrów materiału oraz potrzeb naszych Klientów. Nie inaczej jest z cięciem stopu żelaza z węglem za pomocą lasera 3D. Już wielokrotnie udowadnialiśmy, że potrafimy zrobić z tej technologii odpowiedni użytek.

Nawet przy wysokim tempie obróbki metalu możemy zachować doskonałą precyzję

O zaletach tego rodzaju rozwiązania można rozprawiać niemal w nieskończoność. Tym, co wyróżnia cięcie laserem 3D na tle pozostałych metod, z pewnością są nadzwyczajna dokładność i jakość uzyskiwanych krawędzi. Po wycięciu potrzebnych elementów nie ma konieczności dodatkowego poprawiania powierzchni rozdzielenia. Tym samym obróbka laserowa trwa stosunkowo krótko, co przyspiesza czas realizacji całego zamówienia. Przetworzone w ten sposób profile i rury stalowe prezentują się nienagannie. Ma to szczególne znaczenie choćby w przemyśle meblarskim, który korzysta z naszych wyrobów. Stale uzupełniana sekcja realizacji Stal Impex zawiera znacznie więcej przykładów tego, jak złożone jesteśmy w stanie wytworzyć.

Rury i profile stalowe po cięciu laserem zachowują wszystkie kluczowe właściwości

Zmniejszenie odporności materiału na oddziaływanie czynników zewnętrznych byłoby zbyt poważnym efektem ubocznym. To samo można powiedzieć o większej podatności na uszkodzenia mechaniczne. Na szczęście cięcie laserowe w ramach trójwymiarowej obróbki jest wolne od tego rodzaju wad. Wystarczy, aby Twój projekt spełniał kilka mało wymagających wytycznych odnośnie wymiarów i grubości stali. Więcej szczegółowych informacji uzyskasz kontaktując się z autoryzowanymi przedstawicielami Stal Impex. Gwarantujemy, że końcowe wyroby spełnią zarówno oczekiwania odbiorców, jak też wszelkie normy bezpieczeństwa oraz jakości. Zalecamy, aby do cięcia laserowego 3D dobrać inne usługi obróbki produktów stalowych. Oferujemy wyjątkowo atrakcyjne warunki!