Kompleksowa obróbka profili stalowych. Poznaj pełen zakres naszych usług!

Kompleksowa obróbka profili stalowych. Poznaj pełen zakres naszych usług!

W firmie Stal Impex postawiliśmy sobie za cel dostarczanie Klientom jak najszerszej gamy produktów. Niezmiennie wysokiej jakości, dostosowanych do specyfiki rozmaitych branż. Wytwarzanie i późniejsze obrabianie profilu ze stali to wieloetapowe procesy. Dlatego do fachowej, systematycznie poszerzanej wiedzy dokładamy jeszcze nowoczesny park maszyn. Co możemy zrobić za jego pomocą?

Giętarki pozwalają nadać stalowym elementom dowolny kształt, w zależności od potrzeb

Standardowo profile stalowe mają jeden z 7 przekrojów. Okrągły, elipsoidalny, półowalny, płaskoowalny, trójkątny, kwadratowy bądź prostokątny. W Stal Impex dokładamy do tego jeszcze niezliczoną ilość wariantów specjalnych, wykonywanych na indywidualne zamówienie. Wybranie stalowych profili często stanowi dopiero wstęp do dalszych działań. Choć wykorzystywany przez nas materiał jest niezwykle trwały i odporny, to przy zastosowaniu odpowiednich metod jesteśmy w stanie wygiąć go praktycznie na wszystkie strony. Tutaj nie ma poważniejszych ograniczeń, tylko konieczność pozyskania podzespołów o określonych kształtach, wymiarach i parametrach. Dzięki giętarkom CNC jesteśmy w stanie je do Ciebie dostarczyć!

Cięcie laserem gwarantuje, że każdy profil stalowy z danej serii będzie identyczny z pozostałymi

Budowa wielu konstrukcji wymaga, aby tworzące ją elementy posiadały określoną strukturę. W tym różnego rodzaju otwory – czy to ukierunkowujące przepływ powietrza, czy też pozwalające na szybki montaż i demontaż obiektu. W takich przypadkach szczególne znaczenie ma precyzja obróbki profilu stalowego. Nasz dział realizacji najlepiej pokazuje, do czego jesteśmy zdolni. Mamy na koncie wykonanie wielu nietypowych zadań, stanowiących prawdziwe wyzwanie. Laserowa technologia 3D pozwala sprostać im w sposób absolutnie bezbłędny. Podmioty zainteresowane tymi i pozostałymi usługami obróbki profili stalowych zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami handlowymi Stal Impex!